Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
199 postów 2987 komentarzy

Najpierw sprawiedliwość

miarka - ...nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość. http://www.youtube.com/watch?v=1Tw0_BtJ3as

Szczepionki albo życie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mimo że ludzi nieszczepionych jest już tylko parę %, to lobby szczepionkowe chce szczepionek dla wszystkich ludzi. Dlaczego to takie złe?

 Oni tłumaczą, że ich niepowodzenia w postaci nawracających epidemii chorób mają przyczynę w osobach niezaszczepionych które pozostają nośnikami wirusów, czy bakterii chorobotwórczych.

Z tego by wynikało, że gdyby tak zaszczepili wszystkich, to choroba by już znikła.

Jednak gdyby tak było to i oni by już byli niepotrzebni i ich naprodukowane szczepionki oraz leki na skutki uboczne też.

Ponieważ w to, że nagle z diabłów szczepionkowcy stali się aniołami zdolnymi do swojego samounicestwienia w imię dobra wspólnego wspólnoty ludzkiej, oaz powszechnego, a bezinteresownego braterstwa ludzi, to nikt normalny nie uwierzy, więc zostaje nam szukać, jakaż to przewrotna interesowność nad nimi zapanowała, bo oczywistym jest iż prawda jest inna.

 

Nie łudźmy się - choroba pozostanie, a nawet, jak już wszyscy zostaną zaszczepieni, bo cały materiał genetyczny tych chorób już jest w osobach zaszczepionych. To jest oczywiste samo z siebie – organizm osoby zaszczepionej musi mieć w sobie wzorzec choroby, którą ma zwalczać, albo wzorzec pełnego zdrowia.

Nie łudźmy się, że szczepionkowcy widząc swój brak oczekiwanej przez ludzkość skuteczności przyznają się zbrodni, czy choćby do błędu . Złodziejska zasada, żeby będąc złapanym na „gorącym uczynku” mowić że „to nie moja ręka” ma zastosowanie i tutaj. Przecież  oficjalnymi winnymi zawsze mogą być jeszcze jacyś, choćby urojeni niezaszczepieni, nieszczepione niemowlęta już od chwili swoich narodzin, czy źle zaszczepieni. W końcy mogą być i hakerzy Lenina wiecznie żywego, czy Asada „bardzo złego człowieka” mający swoje hakerskie sposoby by fałszować szczepionki.

To już jest tak ukartowane, że na szubienicę, ani nawet siedzieć nie pójdą, a pewnie jeszcze awansują na tych co będą organizowali nowy ład.

Czyż nie mają wsparcia seryjnego samobójcy, pancernej brzozy i sędziego Tulei (czyli konglomeratu zbrodni – faktycznie ich: tajnych służb, mediów nadających na rynek publiczny i sądownictwa)?

 

Ponieważ wśród tych, co  dotąd nie byli szczepieni mogą być i

- ci co wypracowali sobie zasady higieny, czy zasady żywienia, które skutecznie chronią ich przed infekcjami, czym chronią i swoje otoczenie, albo

- ci co nigdy nie mieli kontaktu z daną chorobą, więc nikogo zaracić nie mogą, a także

- ci, co mają naturalną odporność całego swojego systemu immunologicznego na wszystkich naturalnych drogach infekcji więc ani sami nie zachorują, ani nikogo nie zarażą,

to zaszczepienie wszystkich, łącznie z nimi  może mieć tylko jeden cel.

 

Tym jednym, jedynym celem może być tylko chęć zniszczenia potencjalnej konkurencji dla producentów szczepionek.

Konkurencji nie tylko dosłownej, w sensie znalezienia sposobu na zdrowie ludzi, ale i konkurencji do grantów finansowych na badania czy do innych zysków, zwłaszcza grantów „politycznych”.

Konkurencja tutaj ma jeszcze jeden, nietypowy wymiar – konkurencja do zysków zaplanowanych, a nawet zupełnie uzurpowanych, związanych z urojonym, sprzecznym z logiką praw i umów „prawem do zysku” uzyskiwanym przez mafijne wymuszenie, w tym z użyciem osób pełniących funkcje państwowe, a skorumpowanych, lub będących agenturą albo członkami  tej mafii, czy mafii sprzymierzonej.

Wymiarem tego grantu „politycznego” a „zaplanowanego” i „uzurpowanego” jest władza nad światem, czyli totalitarna władza syjonistów, zwanych też globalistami lub korporacjonistami, lub korporacjonistami-syjonistami-globalistami.

Dla ludzi którzy dadzą się w to wciągnąć idzie za tym i zniewolenie wszystkich koniecznością szczepienia się. Jasne, że cały ten mechanizm nie może funkcjonować inaczej jak to, że ci, co już raz wejdą w cały ten szczepionkowy obłęd zostają uzależnionymi od kolejnych szczepionek na kolejne zarazy. Tak więc od pewnego momentu uzależnienia, jako pozbawieni kolejnej dawki „szczepionki” muszą już zwariować albo umrzeć. Będą więc robili wszystko, aby swoją „szczepionkę” dostać.

A to oznacza już władzę szczepionkowców nad światem  - jako korporacjonistów-syjonistów-globalistów.

 

Podkreślam: to zniszczenie zasobów ludzi, którzy szczepień nie potrzebują przez szczepionkowców i ich mafię wiąże się ze skazaniem tych co przeżyją na totalne zniewolenie.

Zniewolenie nieodwracalne, bo i zniszczenie naturalnych ludzkich zasobów zdrowia byłoby  nieodwracalne.

 Nasze ludzkie zasoby zdrowia todobro wspólne wspólnoty ludzkiej.  Ten szaleńczy atak syjonistów musi być odparty, a to co zdrowe szczególnie ochronione.

Najwyższy czas powiedzieć: stop temu szczepionkarskiemu obłędowi. Czas zamknąć tych wszystkich co stoją za szczepionkarskim ludobójstwem nie tylko dokonanym ale zamierzanym. To wymaga zmian prawodawstwa na takie, które groźbę zamierzoną uzna za większą zbrodnię od dokonanej – ale to jest konieczne abyśmy przeżyli.

Wiadomo, że ci co są tu „do odstrzału” tym nowym, koniecznym prawodawstwem, a jeszcze przy władzy i przy możliwościach szkodzenia wypuszczą na ludzi swoje „zbrodnicze cudeńka bioterrorystyczne”, a więc i będą epidemie, nawet pandemie, ale trudno, jakoś trzeba to będzie przeżyć i przeboleć.

Ważne, że bez tego nie przeżyjemy, a z tym szansę mamy. To są ludzie obłąkani, a więc wpadłszy w ich łapy i tak długo byśmy nie pożyli.

Nie starczy się „opierać”, „oburzać” i „protestować”. Nie starczy pisać petycje ani czekać na okazje do zmiany władz. To niszczenie ostatnich zasobów zdrowia ludzkości. Liczenie w tej sytuacji na specjalistów od genetyki to naiwność i nieodpowiedzialność.

Trzeba się skrzyknąć i zmieść to już – bez zwłoki – im szybciej, tym lepiej.

KOMENTARZE

 • Cele są różne
  Wydawało mi sie że ta akcja ze szczepionkami to tylko chciwość koncernów medycznych i jakiś program depopulacji. Ale tutaj chodzi o całkowite przejecie kontroli nad człowiekiem, i uczynienie z niego niemyślącej masy hodowlanej- to jest cel systemu. Jak rezydent się zgodzi na szczepionki, to zgodzi się na obrót bezgotówkowy, potem na chipowanie, potem na czytanie myśli, później na dobrowolną eutanazję....

  System cywilizacyjny posiada chorobliwe skłonności do ograniczania elementów systemu naturalnego. Buduje ogrodzenia, granice , zamyka w klatkach, więzi , zawęża przestrzeń życiową nakazami, procedurami, regulacjami, prawami.5*

  To nie wydaja się działania ludzkie, za tym Coś stoi. Tylko co To jest?

  pozdr.
 • @Zorion 18:34:31
  "Jak rezydent się zgodzi na szczepionki, to zgodzi się na obrót bezgotówkowy, potem na chipowanie, potem na czytanie myśli, później na dobrowolną eutanazję...."

  Dokładnie. Zgodzi się już na wszystko. Tylko czy pozostanie przy tym człowiekiem?
  Pierwsza rzecz, żeby być człowiekiem, to mieć wolną wolę. Tu już by sensu nie miała.


  "To nie wydaja się działania ludzkie, za tym Coś stoi. Tylko co To jest?"

  Tego nie wiem, ale w szkicu do przygotowywanej kolejnej notki już zapisałemo, że oni chyba nie są tacy głupi, żeby myśleć, że jak ludzie jako ludzkość nie przeżyją to i oni nie przeżyją.
 • @miarka 18:46:41
  Problem ich w tym że ludzie przeżyją, gdyż takie jest Słowo.
  Póki co musimy sie liczyć z nasilonymi atakami z Ich strony.
  Wygląda na to że Oni, lub To, działa z parciem jedno zwrotnym i nie zna słów: poczekaj, zawróć, zmień kierunek,zawahaj się, odczuwaj strach.

  Pamiętasz?

  Najpierw mężczyzna oskarża kobietę, potem kobieta oskarża węża, a wąż nie oskarża nikogo, gdyż wąż jest aniołem, a oni nigdy się nie cofają...

  pozdr;)
 • @Nibiru 19:02:29
  /Ci sami globaliści oraz ich sługusy, którzy wrzeszczą, że na przykład kobieta ma prawo decydować o swoim ciele (pokrętnie przemycone prawo do aborcji), a ludzie starzy lub cierpiący mogą domagać się "godnej śmierci" na żądanie, to w przypadku szczepień to rzekome prawo do decydowania o sobie nagle nie obowiązuje i jest przymus./

  Bingo! 100/100-- widoczna manipulacja socjotechniczna.

  pozdr
 • @Nibiru 19:02:29
  Na początek trzeba by SIŁĄ "zaszczepić szczepiących"...
  Poczynając od zwykłych lekarzy i pielęgniarek, niech ONI "nam" wtedy powiedzą.
  Wtedy w końcu poznalibyśmy PRAWDĘ.
 • Tak
  To tak wygląda .


  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/08/a66-500x400.jpg

  Fajnie, prawda?
 • Protokoly Mezow Syjonu.Rok 1903.
  Protokol nr 10.
  § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie

  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
 • @miarka
  Polecam.Pzdr. https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/terror-sanepidu/
 • @Zorion 19:02:25
  "Problem ich w tym że ludzie przeżyją, gdyż takie jest Słowo".

  Zgoda. To ich problem, a zarazem pewność ich porażki.
  Jak widać to usiłują go realizować na zasadach"Boję się i broję", oraz "Im gorzej, tym lepiej", a nawet "Co użyjem to dla nas" i "Po nas choćby potop".


  "Póki co musimy sie liczyć z nasilonymi atakami z Ich strony".

  Owszem, tylko że to nie kończy sprawy. Ich postawa to czynienie zła. Oni ogłuchli i oślepli na wszystko - znają tylko jedno: czynić zło.

  Ale jest i nasza sprawa. A ona brzmi: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj".
  Nie ma więc możliwości, abyśmy zwyciężyli zło dobrem dając się pokonać złu, przyjmując jego warunki, którymi tu jest i wzięcie tych szczepionek, i danie się ogłupić, i zniewolić, a nawet zdepopulować.

  Nie ma mowy o wykrzesaniu z siebie dobra kiedy się damy zepchnąć do bierności i do reagowania.
  Dobrem zwyciężać w relacjach indywidualnych to dysponować dobrem wspólnym, a więc i sprawną wspólnotą.
  To znaczy "Nie dać się jako wspólnota podzielić, zachować spójne rodziny i narody, wszelkie wspólnoty ludzi dobrej woli...
  Dobrej woli to i wolnej woli. Obronić wolną wolę to znów nie dać się zaszczepić.


  "Wygląda na to że Oni, lub To, działa z parciem jedno zwrotnym i nie zna słów: poczekaj, zawróć, zmień kierunek,zawahaj się, odczuwaj strach".

  Parę razy opisywałem zjawisko nademocjonalizmu. To jest to - takie nasilenie chciejstw pożądań, pychy i nieumiarkowania, że emocje stają się silniejsze od uczuć, które normalnie wytyczają im granice normalności. Dalej to te emocje pokonują barirę rozumu, który też trzyma je w karbach, przez co już zamieniają się w bestie w ludzkiej skórze, w demony, w samozwańcze idole, w samouprawnioną władzę.
  Pokonać je trzeba koniecznie, bo to samoobrona konieczna, gdyż ich dążeniem jest zniszczenie nas.
  Pokonać ich to sięgnąć do zasobów dobra, które oznaczają patrzenie na nasze kochane dobre osoby, na nasze wspólnoty ludzi dobrych, a zarazem i związane z naszymi zasobami miłości dobra, zasoby nienawiści zła.
  Obronić siebie i kochane odsoby dobre to pozbawić te złe bestie możliwości szkodzenia, rozbroić i obezwładnić, i tak samo potraktować ich całą zbójnicką watahę...


  "Pamiętasz? Najpierw mężczyzna oskarża kobietę, potem kobieta oskarża węża, a wąż nie oskarża nikogo, gdyż wąż jest aniołem, a oni nigdy się nie cofają".

  Dokładniej to aniołem upadłym, duchem, ale złym - i ściśle ukierunkowanym - tak jak nasi nademocjonaliści są już ściśle ukierunkowani, - i to ku złu, a więc i żadnego tu dialogu z nimi być nie może, bo co najwyżej nas jeszcze bardziej zwiodą.
 • @miarka 20:25:49
  /Dokładniej to aniołem upadłym, duchem, ale złym - /

  Miarka! daj spokój jakim tam duchem?
  To istota , która ma wszystko to co my, tylko może zmieniać kształt materialny i przenosić się w przestrzeni bez czasu , taki skoczek.
  Wadę ma taką że nie ma go wszędzie, a chciałby bardzo. Stąd ta cała afera inwigilacji elektronicznej, chce być jak Bóg.
  Tez chciałbym żebyś ustosunkował się do mojego posta (trzeci system) gdyż ciekaw jestem Twojego zdania.

  pozdr
 • @Zorion 20:50:58
  Przepraszam za zwłokę, miałemmałe wyjście, odpowiadam najpierw tutaj.

  "Miarka! daj spokój jakim tam duchem?
  To istota , która ma wszystko to co my, tylko może zmieniać kształt materialny i przenosić się w przestrzeni bez czasu , taki skoczek”.

  Duchem, duchem. Duchy mogą się ubierać w ciała jakie chcą tak jak my w ubrania jakie mamy.

  Co do przestrzeni bez czasu to jest co prawda taka w której "czas się uzyskuje" w wyniku interferencji trójgeometrii w superprzestrzeni - coś jak ksiązeczka z serią rysunków powoli się zmieniających na każdym kolejnym obrazku przeglądana przez jej wygięcie tak że się ma przed sobą "obraz ruchomy", ale z duchami to jest inaczej.

  One jak najbardziej żyją w przestrzeni wielowymiarowej - tego nie wiemy ilowymiarowej - 10, 15 czy 20, a może i 100 (np potencjał elektryczny to wymiar, długość fali świetlnej to wymiar itd), w każdym razie mogą je wszystkie postrzegać jako zewnętrzne wobec nich tak np jak my widzimy dwuwymiarową płaszczyznę biurka.
  Tak jak dla nas oba wymiary (długość i szerokość widzimy jednocześnie), tak dla duchów wszystkie wyobrażalne płaszczyzny czy przestrzenie mogą być widziane jednocześnie

  Duchy też mogą być wszędzie gdzie zechcą nie przestając być tam gdzie są na stałe – mają zdolność bilokacji.
  Diabły, a nawet demony też.
  Duchy dobre – anioły mają swój początek/dom w niebie, duchy aniołów strąconych na ziemię (diabłów) i duchy ludzi – na Ziemi. Te różne miejsca początku/domu to inne punkty oparcia dla mocy i władzy.


  „Wadę ma taką że nie ma go wszędzie, a chciałby bardzo. Stąd ta cała afera inwigilacji elektronicznej, chce być jak Bóg"”

  Diabeł może być wszędzie a jak wszędzie na ziemi ma swój początek, to i wszędzie na ziemi ma „swoje oko” i nie potrzebuje urządzeń obserwatorskich – starczy mu to duchowe.
  Wszędzie na ziemi ma swój początek to i wszędzie na ziemi ma swoje posiadanie i swoją władzę – w każdym ziemskim wymiarze, w czym się zderza z człowiekiem, który też na ziemi ma swój początek.

  To, że diabeł chciałby być jak Bóg, znaczy tyle, że nie ma pełnej swobody działania, bo podlega pewnym wymiarom życia niebiańskiego tak jak np ludzie podlegają czwartemu wymiarowi – czasowi.
  Znaczy to tyle, że i diabeł, musi się pewnych reguł trzymać – np. wobec człowieka, że nie wolno mu zmuszać człowieka do czegokolwiek wbrew woli człowieka.
  Jest gdzieś w Biblii opisana scena, że jakiś diabeł złamał tą zasadę, to był za to ścigany przez anioła który go dopadł aż w Egipcie.

  Z tą „inwigilacją elektroniczną” to już mrzonka satanistów, co to „chcą być jak diabeł”.
  Oczywiście i satanistom nie wolno pozbawiać innych ludzi wolnej woli, nikomu nie wolno uzurpować sobie roli „nadczłowieka” i zmuszać ludzi do szczepienia siebie lub swoich dzieci. – Nawet jak nie zdołamy się sami przed tym obronić to będą za to ścigani przez aniołow Bożych choćby na krańcach świata.


  "Tez chciałbym żebyś ustosunkował się do mojego posta (trzeci system) gdyż ciekaw jestem Twojego zdania"

  Już się za to biorę - muszę gonajpierw doczytać :-)
 • Bartosz mowi.Plan zydowski.Wspanialy monolog.
  https://www.youtube.com/watch?v=Kxl0nV82-RI
  Posluchajcie, nie polazujecie.
 • @Zorion 20:50:58
  Swój komentarz zamieściłem:
  http://Zorion.neon24.pl/post/138114,trzeci-system-rozwazania-wielkanocne#comment_1380696
  ... jednak wkleję go i tutaj, bo ma odniesienia i do problemu ze szczepionkami jako superpatologii i tak patologicznego systemu, który w tej chwili faktycznie rządzi.

  Piszesz o nim: "system C" lub "Cywilizacja", albo "system cywilizacyjny", łaskawie zapominając w jakąż to satanistyczną bestię korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu się przeobraził ostatnimi czasy skoro dopuścił się takiego jak to obserwujemy zbrodniczego ataku na ludzkość przez wymuszanie gwałtem przez siebie stanowionego "obowiązku szczepień", które nie są żadnym leczeniem, żadną zdrową profilaktyką zdrowotną, a narzędzie depopulacji, zniewalania ludzkości i stanowienia tyranii jego totalitarnej władzy nad światem już z cywilizacją ludzką nie mającej nic wspólnego.

  Twój "trzeci system" to z pewnością najlepsza dla ludzkości droga kiedy już się uwolnimy od aktualnej, patologicznej wersji "systemu C".

  "Autor
  Za cywilizację to ja się jeszcze za bardzo nie biorę – czekam niech się pan Wojtas tu zaprezentuje. Mam tylko zastrzeżenia do kreacji naszej rzeczywistości z zamiarem, żeby wyszła z tego cywilizacja. To taki stan pośredni między narodem a kulturą, więc jaki sens ma zaczynanie konstrukcji od cywilizacji?

  Ciekawej obserwacji dokonałem w komentarzu pod moją notką świąteczną - że cywilizacja to przeciwstawienie do mobilizacji. Mobilizacja jest na czas wojny zewnętrznej i fałszywego pokoju, zać cywilizacja potrzebna jest na czasy życia w pokoju i w życiu wewnątrzwspólnotowym.

  Dobre to skojarzenie cywilizacji z demonami chciwości (pieniądz i energia) i strachu (że zabraknie czasu, a jak czasu to i pieniędzy i energii), oraz kretynem (z nadmiaru czasu).
  W tym układzie cywilizacja to tyle co sztywne granice i ramy zasad, aby czasu było dość na wszystko, a nie w nadmiarze. Żeby tak jeszcze energię i pieniądz równo rozłożyć ... :-)


  "System Cywilizacyjny zamyka wszystko w klatkach, jego celem ostatecznym jest całkowity nadzór nad każdym i nad wszystkim. Hodowla odbywa się w oparach iluzji wolności .Gdy wolne w klatkach istoty manifestują swoją wolność, wtedy oznacza to że hodowla przebiega prawidłowo"

  Taki system cywilizacyjny to patologia. To nie żadne czasy pokoju, tylko ukryta wojna wewnętrzna z ludźmi skupionymi na zysku indywidualnym kosztem wspólnoty. To faktycznea tyrania uzurpatorów – wrogów wewnętrznych wspólnoty i jej cywilizacji.

  "Można zaryzykować ucieczkę do systemu naturalnego, jak las, pustynia, dżungla, z dala od agentów systemu ( jeszcze można)”.
  To ważne podkreślenie to „( jeszcze można)”, bo jak obok piszę ten system nie dopuszcza nawet paru %% ludzi poza nim, więc tylko byśmy się osłabili, a on by nas rozproszonych już łatwo wyiskał.


  "Pojawia się jednak trzeci system, który jakby był niezależny od pierwszych dwóch a dawał możliwości nieograniczonego poruszania się też w ich obrębie. Takie rozważania świąteczne mnie naszły w drodze do poszukiwania trzeciego systemu. Podczas spotkania z zamożnym młodzieńcem Jezus każe mu rozdać swoje bogactwa i pójść za nim. Młodzieniec odszedł gdyż majętności wielkie posiadał. Wtedy Jezus właśnie powiedział że łatwiej wielbłądowi przez ucho igielne przejść będzie niż bogaczowi dostać się do Królestwa Niebieskiego. Tutaj Jezus daje wyraźnie do zrozumienia że bez odrzucenia systemu cywilizacyjnego nie można przejść do systemu trzeciego”.

  Oczywiście – tak rozumiany trzeci system jest jedynym sensownym. Ważne że wchodzi bezkolizyjne do systemód już istnieejących i prowadzi je do zdrowia i pokojowego współistnienia i życia widzianego dalekowzrocznie.


  „"Zostaw umarłym grzebanie umarłych, a ty idź za mną” Tutaj dostrzegam sugestię odrzucenia systemu naturalnego jako warunku osiągnięcia systemu trzeciego”.

  Nie, tu raczej chodziło o rozróżnianie spraw ważnych i ważniejszych, wartości niższego rzędu i wartości wyższego w danej sytuacji rzędu (jak z nadstawianiem drugiego policzka, a taki wymiar miało tu wykonanie powołania) z potraktowaniem tu jako wręcz nieważną literę rytuału pogrzebowego. Literę prawa która jest niczym wobec ducha, w tym „zdrowia i pokojowego współistnienia i życia widzianego dalekowzrocznie”.
  Nie odrzuca się w takich sytuacjach systemu, bo w innych sytuacjach tak grzebanie zmarłych, czy jak obrona godności osobistej są one jak najbardziej potrzebne, chwalebne i zalecane w systemie trzecim.


  „Podczas swojego pobytu ziemskiego dokonuje licznych cudów : uzdrawia ludzi, rozmnaża pokarm, zmienia właściwości materii ( przemiana wody w wino),wskrzesza umarłych. Dokonuje tego bez urządzeń, środków, zabiegów. Te akty nie występują ani w pierwszym ani drugim systemie, nie pochodzą z tych systemów , nie są ich częścią. Jezus otworzył nam drzwiczki z klatki systemu C i N do trzeciego systemu, daje nam wskazówki jak je dostrzec i przez nie przejść. Zależy od nas czy my naprawdę chcemy wejść w trzeci system, czy stan duszy naszej pozwala na to”.

  A jednak występują. I w Starym Testamencie była scena z prorokiem i wdową która miała resztkę mąki w dzbanie, a za sprawą proroka wystarczyło jej na cały czas głodu.
  Cuda Jezusa to nie magia, tylko zwykle nieznane prawa duchowej natury ludzi i świata.
  I nie starczy „naprawdę chcieć, a trzeba jeszcze dojśc do tych drzwiczek póki są otwarte, dojść nie tylko odrzucając swoje interesowności i egoistyczne, niewolnicze, czy „żydowskie”, handlowe, pyszne myślenie, nawet „wdowi grosz” i nie tylko przyjmując łaskę Bożą, ale i współpracując z nią do końca.


  „Zastanawiam się czy system C jest tworem ludzkim, istot pozaziemskich, czy może wytworem systemu naturalnego. W każdym razie system C boi się trzeciego systemu jak zając latarki”.

  Jest systemem, który odkrywamy jako ten, w którym żyjemy naprawdę. A system C? Przecież wszystko co w nim dobre zachowa. – A jego patologie i tak, wcześniej czy później muszą być odrzucone.
  nadużycie link skomentuj
  miarka 23.04.2017 03:15:13"
 • @Nibiru 20:11:29
  "Zwykli lekarze i pielęgniarki nie mają możliwości dokładnego zbadania zawartości szczepionek"

  RACJA, ale JEŚLI się "ich" "zaszczepi" to już "oni" BĘDĄ wiedzieć, DOKĄD pójść po WIEDZĘ, jakie są NAPRAWDĘ tego efekty... No i motywację też będą mieli...
 • @miarka 10:43:42
  Bardzo dziękuje za ustosunkowanie się do moich treści, mam teraz materiał do działań korygująco-zapobiegawczych

  pozdrawiam i miłej niedzieli :)
 • To gó...ne państwo (nie mylić z Polską) administrujące Polakami, celowo
  niszczy tubylców, nawet wbrew prawu które tu obowiązuje i które uchwalili.
  No ale okupanci uznali że prawo jest prawem, pod warunkiem, że konkretny przypadek zatwierdzi jeszcze ich sąd. Prawo literalne, nic nie znaczy - znaczy natomiast swego rodzaju rabinistyczna interpretacja.

  Prawo międzynarodowe nic nie znaczy dopóki w konkretnym przypadku wyroku nie wyda sąd, w tym ten w Strasburgu. Prawo można wywalczyć sobie jak się przejdzie pałowalną ścieżkę zdrowia przez dotrzymanie terminów, odwołania, kasacje, opłacenie prawników, dokumentowanie, walka w sadzie, itp

  Ze szczepieniem jest podobnie. Prawo międzynarodowe :
  1) Europejskiego Trybunału sprawiedliwości z 2002 roku. Decyzja Europejskiego Trybunału sprawiedliwości Praw Człowieka stwierdza jednoznacznie: „Obowiązkowe szczepienia, jako przymusowe leczenie, są obrazą dla praw człowieka, zagwarantowanych w art. 8 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności”.
  2) karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej, Karta ta w art. 3 stanowi: „Prawo do integralności osoby: Każdy ma prawo do integralności fizycznej i psychicznej. W dziedzinie medycyny i biologii muszą być szanowane w szczególności: swoboda i świadoma zgoda osoby zainteresowanej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa osoby.”
  3) KONWENCJA O PRAWACH DZIECKA NARODÓW ZJEDNOCZONYCH
  4) polska Konstytucja wyraźnie stwierdza, że przepisy prawa międzynarodowego mają pierwszeństwo przed przepisami krajowymi

  Dopóki nie zaczną ponosić strat nic sie nie zmieni. Choćby wizerunkowych - zasypać Prezydenta pismami od osób które są dręczone przez sanepidy. Niech ma świadomość, że jest Prezydentem kraju gdzie prawo międzynarodowe jest g. warte. Gdzie g. warte jest nawet lokalne prawo.
  Oni to robią bo im się opłaci a nie ma adekwatnego sprzeciwu.

  Jak sądziecie, czy ewentualnych muzułmanów nachodźców zaszczepią w Polsce? Chyba wiadomo dlaczego.
 • @Andron 12:47:15
  Prawodawstwo jest tyle warte, ile ci, co pilnują jego wykonania, a ci, w praktyce tyle, za ile dadzą się skorumpować.

  Kill Bill Gates, największy masowy morderca wszechcasów dał ostatnio 50 mln $ ONZ-owi na walkę z wirusem e-bola, btóry amerykańska armia opracowała jako broń biologiczną, a na szykanie na nią opatentowanego leku wydał wcześniej 23 mln $.

  Teraz może się już bezczelnie fotografować na tle flagi ONZ

  https://i0.wp.com/i57.tinypic.com/1z1w8s2.jpg

  a nawet chwalić się satanistycznymi trofeami:

  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgIfmpsrYqi6B--74gTl-FzgOTp5pydLGImn0TV_ENHpaz5A1btg


  A "Prezydent Mniejsze Zło"?
  Czyżby był taki głupi żeby i bez apeli nie wiedzieć że to w czym uczestniczy to zbrodnia wszechczasów?
 • @miarka 16:57:25
  Dramatyzujesz..na czole wytatuuja mi kod kreskowy.. do zyl wpuszza mi nanodrona . w nadgarsku bede mial chipa, którym zrobię zakupy u MCDonalda..przeciez to wszystko dla mojego dobra i za darmo ze składek NFZ..a szczepie się na wszystko.. bo darmo dają.. rzadne Państwo nie dba o obywatela jak POLSKA.. kocham mój rząd, ten i poprzedni.. SLD też.. oni nawet ośmiornica zjedzą aby mi Polakowi zrobić dobrze.. to są jednak wielcy ludzie.. chyba do IGfarben wyślę moje CV.. albo do Monsanto.. chce pomagać ludziom niczym AlGore, BGates za mało robi.. Windows na laptopie nie szpiegiem mnie w toalecie.. słabych programistów ma..

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 23:35:19
  Ktoś mądry powiedział: "Życie do szachów jest podobne, ale żyć to nie znaczy grać w szachy"
  Podobnie i tu. Życie do realizacji programu komputerowego jest podobne, ale żyć, to nie znaczy uczestniczyć w realizacji czyjegoś programu komputerowego.
  Piszesz "do zyl wpuszza mi nanodrona" - czyli niewidzialnego szpiega/obserwatora i jakoś pomanipulują Twoim zdrowiem.
  Gorzej że cała reszta tego co widzisz u siebie też okiem obserwatora to już faktyczne robienie z Ciebie odczłowieczonego zombie, faktycznego drona - drona bez wolnej woli, zabawki w rękach programistów, "nadludzi", którzy już paroma kliknięciami potrafią wymusić abyś dopuszczał się najgorszych zbrodni, ale już jednym kliknięciem potrafią Cię wyłączyć na zawsze.

  W świecie informatyki nikogo nie boli, nie rani, każdy ma wiele żyć. Można być nieodpowiedzialnym, a wciąż wolnym od ponoszenia konsekwencji, wciąż obserwatorem.
  Tu jest problem, że ci obłąkańcy mylą już rzeczywistość z bytem wirtualnym.

  Zupełnie nie biorą pod uwagę, że w realu wszystko co związane z życiem jest jednokierunkowe, że w życiu realnym przeżyć i jeszcze dać życie zdrowemu potomstwu trzeba koniecznie, że w życiu realnym nie ma "na próbę", powtórek nie ma, że w życiu realnym obowiązują mądrości odwieczne, a nie "zmiany", "nowości" i "postępy".
  Że w życiu realnym duch musi iść przed zmianą, przed programem, planem, prawem, korzyścią, zyskiem i materią. I to dobry duch, bo tylko taki jednoczy ludzi, a więc i ku życiu kieruje.

  Nawet w kwestiach technicznych w realu lepiej trzymać się tradycji - tego o czym od wieków wiadomo, że ludziom służy jako ogółowi, a nie jako jednostkom.
  Np. kod kreskowy - to już nie tylko wygoda z rozliczaniem umów. Wygoda dla megapasożytów i megazbrodniarzy - banksterów - samozwańczych pośredników, którzy od każdej operacji wymuszają swój zysk nawet tam gdzie go strony transakcji nie mają żeby się nim z pośrednikiem dzielić.
  - Tymczasem dla nas, klientów to pełne zniewolenie, ale i gorzej, bo odczłowieczenie. - Zmuszenie Ciebie abyś myślał już tylko w kategoriach interesu i zysku za wszelką cenę, bo inaczej Cię wyłączą.

  A to oznacza już życie nieludzkie, życie w stresie nie do wytrzymania, stresie na który żadne lekarstwo, żaden zastrzyk, żadna szczepionka nie pomoże.
  Taki świat już musi być światem samobójców czy samozatraceńców. Taki świat istnieć nie może.
 • @miarka 08:48:26
  Ładnie napisane.. pozdrowil.

OSTATNIE POSTY

więcej
 • POLITYKA - ŚWIAT

  Koniec NATO

  Skończył się szczyt NATO w Brukseli - 11-12 lipca 2018. Krytykowany jest on za chaos. Nikt jakoś nie zauważył, że to już koniec NATO. Jeżeli "Na poczatku był chaos", to musi być i na końcu. czytaj więcej

 • KLUB NIEPOPRAWNYCH I NIEZALEŻNYCH

  Czy Żydzi to ludzie?

  Ideologia rasizmu dotyczy traktowania jak zwierzęta wszelkich ludzi – i „podludzi”, i „gojow” też. Ale czy tylko? Czyż zwierzętami w tej ideologii nie jest i „rasa panów”? czytaj więcej

 • ŚWIAT

  Panslawizm czy Eurazja?

  Ideologia panslawizmu autorstwa Danilewskiego od dawna jest skompromitowana. Zwalczał ją sam profesor Koneczny. Jest jednak w niej i pierwiastek ogólny, pierwiastek którym wciąż można zwodzić wielu, pierwiastek wciąż mogący siać ferment i żądze. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031